Termín:                                     neděle 12.6.2011
Místo konání:                            Uherský Brod - zimní stadion

Účastníci turnaje:                      IHC UHERSKÝ BROD „1“

Startovné:                                2.000,- za každé mužstvo
Náklady:                                  Družstva startují na vlastní náklady.
Dresy:                                       Každé družstvo dvě sady dresů.
Pravidla:                                  Hraje se dle „Pravidel ČAILH“.

II.            Technická ustanovení

1. Věková hranice:                    Startují hráči ročníků 95 a mladších dle předložené soupisky a registračních průkazů.

2. Systém turnaje                       Každý s každým, 2x15 minut čistého času. V případě nerozhodného výsledku budou
    a hrací doba                           následovat samostatné nájezdy, 3+1 do konečného vítězství. Body 3,2,1.

3. Hodnocení:                           a) počet bodů
 při rovnosti bodů rozhodují (v případě shody více mužstev je mini tabulka, která se dále
řídí body b+c+d+e)
b) vzájemná utkání
                                                   c) větší počet vstřelených branek
d) menší počet obdržených branek
e) los

4. Protesty:                              Protesty je možno uplatňovat do 15 minut po ukončení utkání                                                                                     v kanceláři „ředitelství turnaje“ s vkladem 300,- Kč. Konfrontace
                                               hráčů – v přestávkách mezi jednotlivými poločasy.

5. Tresty:                                 Dle pravidel ČAILH

6. Ceny:                                   1.-3. místo – pohár za umístnění, medaile